V. Putinas neigia, kad Rusijos valdžia skatina sportininkus vartoti dopingą

2017-11-09

Kita

Sporto Namai

Sporto Namai

Dopingo vartojimas skaudžiai kerta Rusijos sportininkams. Tarptautinis olimpinis komitetas dėl draudžiamų preparatų vartojimo iki gyvos galvos diskvalifikavo dar keturis šios šalies slidininkus. Šalies prezidentas Vladimiras Putinas neigia, kad dopingo vartojimą Rusijoje skatina pati valdžia.

Pasaulinės antidopingo agentūros paskelbtoje ataskaitoje minima, kad dopingo vartojimas Rusijoje gali būti skatinamas ir kontroliuojamas pačios šalies valdžios. 

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas neigia kaltinimus ir tvirtina, kad valdžios kontroliuojama dopingo vartojimo schema šalyje neegzistuoja. „Taip niekada nebuvo, nėra ir tikiuosi, kad nebus jokios valdžios sistemos skatinančios dopingo vartojimą“, - kalbėjo Rusijos prezidentas.

V. Putinas taip pat pridėjo, kad nereti atvejai, kai Rusijos sportininkai įsivėlė į dopingo skandalus, yra tiriami.

Rusija dėl diskvalifikacijų praranda vis daugiau sportininkų, kurie galėtų dalyvauti žiemos olimpinėse žaidynėse Pietų Korėjoje kitais metais.
V. Putinas pareiškė, kad tokie kaltinimai Rusijos valdžiai dėl dopingo yra susiję su artėjančiais šalies vadovo rinkimais šalyje. 

„Žiemos olimpiada prasidės vasarį, o rinkimai Rusijoje vyks kovo mėnesį. Yra didelis įtarimas, kad kažkas bando sukurti tokią atmosferą, kurioje sportininkai ir sporto gerbėjai jaustų nepasitenkinimą ir galvotų, kad valdžia yra atsakinga už šiuos pažeidimus“, - sakė Rusijos prezidentas.

Sporto Namai
Parengė: Sporto Namai
Kita

Rekomenduojamos naujienos