„Žalgiris“ išvykoje buldozeriu pervažiavo Milano komandą

2017-11-09

Krepšinis

Sporto Namai

Kauno „Žalgiris“ sužaidė geriausią mačą Eurolygoje. Italijoje kauniečiai pademonstravo pavyzdinį krepšinį ir sutriuškino Milano „AX Armani Exchange“ komandą 94:62 (25:20, 25:11, 20:10, 24:21).

Rungtynių pradžia kauniečiams nieko gero nežadėjo – po 6 Andrew Goudelocko taškų Italijos komanda pirmavo 8:2. Tačiau tada žalgiriečiai pradėjo tokį spurtą, po kurio madų sostinės ekipa dar ilgai sapnuos košmarus.

Žalgiriečiams šiose rungtynėse sekėsi viskas – visi komandos deriniai buvo išpildomi iki pat galo, gerai krito tritaškiai ir puikiai veikė visos gynybos schemos.

Pirmąjį „Žalgirio“ spurtą pradėjo Edgaras Ulanovas, išėjęs į aikštę po keitimo ir sužaidęs nuostabią atkarpą pirmojo ketvirčio pabaigoje.

Vėliau jau Kauno ekipos malūnas taip užsisuko, kad „AX Armani Exchange“ komanda net nebematė skriejančių malūno sparnų. Po dviejų kėlinių „Žalgiris“ jau triuškino varžovus 50:31.

Vaizdas po ilgosios pertraukos nė kiek nepasikeitė. Trečiąjį ketvirtį Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai vėl pradėjo šiek tiek silpniau, bet akimirksniu atsigavo ir savo persvarą padidino dar dešimčia taškų.

Paskutinis kėlinys buvo tik formalumas. Likus keletui minučių buvo tik vienintelis klausimas – ar pavyks „Žalgiriui“ pelnyti 100 taškų.

Milano ekipos lietuviai Mantas Kalnietis ir Artūras Gudaitis buvo labai blankūs – M. Kalnietis pelnė 7 taškus, A. Gudaitis, buvęs iki tol vienu naudingiausiu klubo žaidėjų Eurolygoje, sužaidė prasčiausias rungtynes šiame sezone, surinkęs -2 naudingumo balus ir nepelnęs nė taško.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 13, Kevinas Pangosas (4/6 tritaškiai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 5 atkovoti kamuoliai) ir Brandonas Daviesas po 12 taškų.

„AX Armani Exchange“: A. Goudelockas 13, Jordanas Theodore‘as 11, taškų.

Parengė: Sporto Namai