Smurtu ir nusikaltimais nusivylęs F. Massa: „Myliu Braziliją, bet kol kas neketinu grįžti ten gyventi“

2017-11-12

Kita

Sporto Namai

Sporto Namai

„Formulės-1” lenktynininkas Felipe Massa 1981-aisiais metais gimė Brazilijoje, San Paule. Nuo aštuonerių metų gimtajame mieste jis važinėjo kartingais. Septynerius metus varžėsi nacionalinėse ir regioninėse varžybose. 

Brazilija F. Massą atvedė į didįjį sportą, tačiau grįžti ten gyventi baigęs karjerą brazilas neketina. Lenktynininkas jau anksčiau paskelbė, kad po šio sezono baigs karjerą. Apie nenorą grįžti gyventi į gimtąją šalį ir miestą, F. Massa prakalbo po to, kai penktadienį prie Brazilijos „Formulės-1” trasos buvo apiplėšti „Mercedes“ komandos nariai.

Grasinant ginklu buvo apiplėštas komandos mikroautobusas važiavęs iš trasos. Skelbiama, kad buvo pavogta vertingų daiktų.

Susirūpinęs dėl smurto ir nusikaltimų San Paule bei visoje šalyje, F. Massa apie grįžimą nesvarsto. „Liūdna ne tik dėl tų, kurie nukenčia, bet ir dėl pačių brazilų. Tai tiesiog parodo, kiek šaliai dar reik vystytis. Aš myliu Braziliją, bet kol kas neketinu į ją sugrįžti“, - sakė F. Massa.

Tiesa, lenktynininkas pridūrė, kad jei ateityje Brazilijoje taptų saugiau, jis neatmestų galimybės ten gyventi. 

„Mano sūnus mokosi Monake, jis kalba trimis kalbomis ir tai yra svarbu jo ateičiai. Galbūt ateityje aš norėčiau sugrįžti į geresnę ir saugesnę šalį“, - kalbėjo brazilas.

 „Formulės-1” atstovai Brazilijoje nukenčia ne pirmą kartą. Didesnių ar mažesnių incidentų pasitaiko kiekvieną kartą, kai lenktynės vyksta San Paule. 2010-aisiais ginkluoti plėšikai bandė apiplėšti Jensoną Buttoną. 

Tiesa, net ir po penktadienį įvykusio incidento, F. Massa nemano, kad „Formulė-1” pasitrauks iš Brazilijos.

„Mes lenktyniaujame Meksikoje, darėme tai Indijoje. Nemanau, kad Brazilijoje labiau pavojinga nei ten“, - tvirtino lenktynininkas.

Sporto Namai
Parengė: Sporto Namai
Kita

Rekomenduojamos naujienos