2017-11-12

Krepšinis

Sporto Namai

LKL.lt

Kauno „Žalgirio“ ekipa į savo sąskaitą įsirašė jau dešimtąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Dar antrajame kėlinyje 20 taškų pranašumą susikrovę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 80:51 lengvai įveikė „Šiaulius“.

Šiauliečiai, pelnydami vos 51 tašką, užfiksavo naują šio sezono rezultatyvumo antirekordą.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Paulius Valinskas, pelnęs 11 taškų, atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 16 taškų.

„Žalgirio“ gretose Gytis Masiulis pelnė 13 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, Vasilije Micičius surinko 12 taškų, Pauliaus Jankūno sąskaitoje buvo 9 taškai ir 7 atkovoti kamuoliai.

„Šiaulių“ ekipoje Omaras Prewittas įmetė 11 taškų, Donatas Sabeckis ir Laurynas Birutis (6 atk. kam.) po pridėjo 10 taškų.

Žalgiriečiai žymiai geriau dalinosi kamuoliu – 14 rezultatyvių perdavimų prieš 6 „Šiaulių“.

Kauniečiai dar pirmajame kėlinyje nutolo iki 10 taškų (16:6), o antrajame ketvirtyje skirtumas pasiekė ir 20 taškų (38:18).

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje „Žalgirio“ pranašumas išaugo iki 30 taškų (66:36).