Buvusią NBA žvaigždę R. Alleną internete apgavo net keliomis moterimis apsimetęs vyras

2017-11-22

Krepšinis

Sporto Namai

Sporto Namai

NBA čempionas Ray Allenas įsivėlė į itin nemalonią situaciją. Krepšininkas internete buvo viliojamas fiktyvias tapatybes susikūrusio asmens.

Apie tai NBA čempionas pranešė praėjus vos dienai po to, kai pats buvo apkaltintas persekiojimu. Pirmadienį į teismą kreipėsi Bryantas Colemanas, kuris pareiškė, kad 10 kartų NBA Visų žvaigždžių rungtynėse žaidęs krepšininkas jį persekioja.

R. Alleno atstovai tokius kaltinimus griežtai paneigė. Esą pats B. Colemanas persekioja sportininką, be to, apgavo jį apsimetęs moterimis.

„Colemanas apsimetė ne viena išvaizdžia moterimi, kuri esą susidomėjo R. Allenu. Ray tikėjo, kad jis bendrauja būtent su moterimis“, - tvirtinama krepšininko atstovų pranešime.

Su skirtingomis moterimis R. Allenas bendravo internetu, tačiau vėliau paaiškėjo, kad tai visai ne moterys, o vienas ir tas pats asmuo – B. Colemanas. Pasak krepšininko atstovų, sportininką apgavęs asmuo galimai norėjo ir pinigų: „Ray tapo auka virtualios schemos, kuria norėta išvilioti pinigų ir padaryti jam gėdos“.

Pranešama, kad B. Colemanas grasino krepšininkui, jog paviešins jų pokalbių detales. Nors privačiai buvo rastas bendras sutarimas dėl detalių neviešinimo, B. Colemanas jo nesilaikė. Pasak buvusios NBA žvaigždės, vyras toliau jį persekiojo bei gąsdino net ir krepšininko šeimą per socialinius tinklus.

R. Allenas teismo prašo sustabdyti B. Colemaną nuo virtualaus persekiojimo. Pasak sportininko atstovų, R. Allenas labai apgailestauja, kad leidosi į pažintis internetu, tačiau džiaugiasi, kad niekuomet nesusitiko su B. Colemanu akis į akį. 

Sporto Namai
Parengė: Sporto Namai
Krepšinis

Rekomenduojamos naujienos