K. Durantas ir R. Westbrookas surėmė kaktas, o „Thunder“ šventė pergalę

2017-11-23

Krepšinis

Sporto Namai

Po Kevino Duranto perėjimo į „Golden State Warriors“, Oklando ekipos ir „Thunder“ susitikimai būna kupini emocijų. Ne išimtis buvo ir praėjusios nakties rungtynės, kuriose pergalę šventė „Thunder“.

Oklahomos klubas pirmą kartą po K. Duranto išėjimo šventė pergalę prieš „Warriors“. R. Westbrooko vedini „Thunder“ krepšininkai nugalėjo 108:91.

„Thunder“ dominavo visą mačą, jau po pirmosios rungtynių dalies namuose žaidusi ekipa prieš NBA čempionus pirmavo 65:48. Jų pranašumas abejonių nekėlė ir antroje mačo pusėje, o iki rungtynių pabaigos likus žaisti apie 8 minutes, „Warriors“ sudėjo ginklus – į aikštę buvo mesti atsarginiai krepšininkai.

Šios rungtynės ir vėl nepraėjo be emocijų protrūkio. Trečiojo kėlinio viduryje kaktas surėmė buvę bendražygiai R. Westbrookas ir K. Durantas. Krepšininkai apsižodžiavo, o juos skirti ėmėsi „Thunder“ vidurio puolėjas S. Adamsas. K. Durantas demonstratyviai juokėsi, o teisėjai abu žaidėjus „apdovanojo“ techninėmis pražangomis.

Į pergalę „Thunder“ vedęs R. Westbrookas buvo netoli trigubo dublio. Gynėjas pelnė 34 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“ komandoje 24 taškus surinko S. Curry.

Parengė: Sporto Namai