J. Valančiūnas daugiau laiko praleido ant suolo nei aikštėje, o „Raptors“ pralaimėjo

2017-11-23

Krepšinis

Sporto Namai

Jonas Valančiūnas rungtyniavo nedaug, o Toronto „Raptors“ neatsilaikė prieš Niujorko „Knicks“.

Galingai trečią kėlinį sužaidę Niujorko krepšininkai triumfavo 108:100.

Po dviejų kėlinių „Knicks“ nuo varžovų atsiliko dviženkliu skirtumu, tačiau trečiajame kėlinyje viskas pasikeitė. Po ilgosios pertraukos Niujorko krepšininkai surengė neįtikėtiną puolimo šou. „Knicks“ spurtavo 28:0, o apskritai trečiąjį ketvirtį laimėjo 41:10.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti dvi sekundes „Knicks“ krepšininkai įgijo didžiausią pranašumą šiose rungtynėse. Po D. McDermotto tritaškio Niujorko klubas pirmavo 89:69.

„Raptors“ nepasidavė ir ketvirtame kėlinyje surengė spurtą 12:0. Tačiau to nepakako, o sėkmingas K. Porzingio ir T. Hardaway žaidimas išlaikė „Knicks“ pranašumą.
38 taškus surinkęs T. Hardaway sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes.

„Raptors“ ekipoje 25 taškus pelnė D. Derozanas. J. Valančiūnas rungtyniavo vos 18 minučių, per jas surinko 8 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. Nors ir per trumpą laiką, lietuvis blokavo 3 metimus ir pasiekė asmeninį šio sezono rekordą.

Parengė: Sporto Namai