Šakių „Vyčio“ krepšininkas Š. Vingelis apie būsimą Suvalkijos derbį: „Varžovai dar nesijaučia labai stabiliai“

2017-11-24

Krepšinis

Sporto Namai

Sporto Namai

NKL dominuojanti Šakių „Vyčio“ komanda jau nepamena, kada paskutinį kartą pralaimėjo. Tačiau penktadienio išvyka į Marijampolę  tai tikrai primins. „Vytis“ susikaus su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ – vienintele ekipa šį sezoną sugebėjusia nugalėti Šakių krepšininkus.

Marijampoliečiams „Vytis“ pralaimėjo dar trečiose sezono rungtynėse, bet po jų sekė 11 pergalių iš eilės. Tuomet Šakių ekipa krito tik po pratęsimo ir grubių klaidų mačo pabaigoje. Šakių komandos krepšininkai įsitikinę, kad nuo to pralaimėjimo spalio 13-tą dieną ekipa pasikeitė – sustiprėjo, labiau susižaidė ir daro mažiau klaidų.

„Praėjo laiko, komandiškai vienas kitą geriau jaučiame, tuo pačiu ir stipresni turėtume būti. Prieš Marijampolę buvo tik trečios sezono rungtynės, darėm daug klaidų, o su kiekvienomis rungtynėmis stengiamės jų daryti kuo mažiau“, - sakė „Vyčio“ krepšininkas Šarūnas Vingelis.

Jo žodžiai pagrįsti skaičiais – mače su „Sūduva-Mantinga“ šakiečiai padarė net 21 klaidą. Po tų rungtynių nebuvo nė vieno mačo, kuriame Šakių klubas būtų tiek daug kartų suklydęs.

Nors penktadienį „Vyčio“ laukia įprastos reguliaraus sezono rungtynės, Š. Vingelis neslepia, kad į Suvalkijos derbį vyksta su mintimis atsirevanšuoti, todėl ir motyvacija didesnė. „Faktas, kad stimulas didesnis. Kai pralaimi, nori įrodyti, kad gali laimėti ir kad esi stipresnis. Mes atsimename, kad pralaimėjome jiems ir norime atsirevanšuoti. Važiuojame su didesne ugnele“, - kalbėjo sportininkas.

Jam pačiam mačas su marijampoliečiais buvo kol kas rezultatyviausias šiame sezone. Tą kartą Š. Vingelis pelnė 20 taškų ir pataikė visus 4 tritaškius. Tačiau penktadienį jis neketina vaikytis naujo rekordo. „Geriau nepelnyčiau nė taško ir komanda laimėtų, negu įmesčiau 30, o mes pralaimėtume. Tiesiog norisi atsirevanšuoti, o jeigu mano rezultatyvumas padėtų tai padaryti – nuo to tik geriau“, - tvirtino Š. Vingelis.

„Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai turnyrinėje lentelėje alsuoja į nugarą „Vyčio“ krepšininkams. Marijampoliečiai su 11 pergalių ir 3 pralaimėjimais įsitaisė antroje turnyro vietoje. Be to, čempionų titulą ginantys marijampoliečiai pasistiprino vienu naudingiausių lygos krepšininkų Martynu Zigmantavičiumi.

Šakių ekipos treneris A. Jasilionis išskyrė stiprią varžovų sudėtį, tačiau „Vyčio“ krepšininkai įsitikinę, kad varžovai geriausios formos dar nėra pasiekę ir stengsis tuo pasinaudoti.

„Tai stipri komanda, bet, pavyzdžiui, praėjusią savaitę Molėtų „Ežerūnui“ pralaimėjo 19-os taškų skirtumu. Komanda dar nesijaučia labai stabiliai, stringa ir mums jų problemų išryškinimas galėtų būti raktas į pergalę“, - kalbėjo Š. Vingelis.
„Vyčio“ krepšininkas pripažino, kad marijampoliečiams Suvalkijos derbyje gali padėti žiūrovai, kurie Marijampolėje – triukšmingi, o kai atvyksta lygos lyderiai žiūrovų susirenka daugiau nei 
įprastai.

Šeštadienį „Vyčio“ laukia dvikova su dar vienais iš lygos lyderių – Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkais. 

Sporto Namai
Parengė: Sporto Namai
Krepšinis

Rekomenduojamos naujienos